-
November 2023 by Kay Johnson
To expensive inside grocery part. Snacks are out rageous.
-
April 2023 by Jeff Wells
Do not buy mid-grade or premium here. They just charged me $1.14 per gallon more than regular for mid grade. I brought this to the attendants attention and he said it was right. I couldn’t get him to understand me because there was a language barrier. I didn’t catch it until I had already filled up. $4.39 per gallon when regular is $3.15.
-
September 2022 by Logan Fullmore
Bought a bag of chips the other day and they are literally expired. Not only are they expired but they expired in FEBRUARY. Are you kidding me??
-
December 2021 by Richard “Rick” Sherrill
It's shell